E-ticaret için en ideal çözüm

Yıllık 5999TL yerine tek seferlik kurulum ücreti 4499TL! Üstelik yenileme ücreti yok ve ilk yıl hosting, domain ve SSL bizden hediye.

Detaylara göz atın
Hosting hediye
E-ticaret paketi ile ilk yıl web barındırma hizmeti, SSL sertifikası ve alan adı (domain) ücreti yok!
7/24 destek
Tüm girişimcilerimiz, WooCommerce hakkında detaylı video anlatımlarına ve özel müşteri desteğine sahip olurlar.
Her yerden satış
İster lokal bir işletme sahibi olun, isterseniz sadece online da yer alın! Her yerden çevrimiçi satışa hemen başlayın.
Size özel tasarımlar
E-ticaret siteniz için hazırlanmış 5000’in üzerinde temadan birini seçin. Sıkıcı tasarımlara bağlı kalmayın.

E-ticarete ilk adımı WooCommerce ile atın

Dünyanın en çok tercih edilen e-ticaret yönetim sistemi WooCommerce ile hemen satışa başlayabilir ve WP.com.tr güvencesi ile web sitenize destek sağlayabilirsiniz!

Sunucu Özellikleri ilk yıl hediye!
Domain (Alan Adı) Hediye
Yıllık Trafik 1500 GB
Web / Disk Alanı Limitsiz
E-Posta 20 x 500 MB
SSL Sertifikası
CDN (CloudFlare)
Sistem Özellikleri
Premium Tasarım
Responsive Tasarım
Yönetim Paneli
Sınırsız Ürün & Kategori Limitsiz
Kupon Kodu Sistemi
Kargo Takip Modülü
Arama Motoru Optimizasyon (SEO)
Blog Yönetimi
Pazarlama Araçları
Instagram Alışveriş için Feed (XML)
WhatsApp Sipariş Özelliği
Telefon & Ticket Desteği
Ödeme Sistemleri
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Kredi Kartı (iyzico)
Kredi Kartı (PayTR)
Opsiyonel Özellikler
Paraşüt Entegrasyonu
Banka Sanal POS Entegrasyonu
Gelişmiş Kargo Modülü
IOS & Android Uygulama

E-Ticaret Paket Detayları

Sıkça sorulan sorularda aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt vermeye çalıştık.

E-ticaret kurulumu için her yıl ödeme yapmazsınız. Sadece web hosting, alan (eğer bizim tarafımızdan tescil edildiyse) ve SSL sertifikası için ödeme yaparsınız. Bu hizmetler ilk yıl bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

Tabiki, e-ticaret paketinden faydalanmak için hosting ve alan adınızın bizde olmasına gerek yok. Başka bir firmada yer alan hosting hesabınıza kurulum yapabiliriz.

Tabiki, hazırlanmış olan e-ticaret siteniz için dilediğiniz zaman paket yükseltme talebinde bulunabilir, sunucuya geçmek isteyebilir yada başka firmaya sitenizi transfer edebilirsiniz. Bunun için destek talebi oluşturmanız yeterli.

Premium Tema, WordPress ve WooCommerce için geliştirilmiş ücretli ve lisanslı web site şablonu anlamına gelir. Web sitenizin hazırlanmasında dünyanın en çok tercih edilen WordPress ve WooCommerce temalarından faydalanıyoruz. Premium tema tarafımızca satın alınır. Eğer sizin kendinize ait bir premium temanız varsa onun da kurulumunu yapabiliriz.

Yukarıda yer alan ” E-Ticarete Başlayın” butonuna basarak hizmeti başlatabilirsiniz. Bu bağlantı sizi ödeme ekranına yönlendirecektir. Ödeme işleminin ardından dilerseniz destek talebi açabilir yada teknik destek ekibimizin sizinle iletişime geçmesini bekleyebilirsiniz. Eğer hizmeti satın almadan önce sormak istedikleriniz varsa, aşağıda yer alan iletişim formunu kullanarak yada destek paneli üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer bu hizmetleri size biz karşıladıysak müşteri panelinizden ödeme günü geldiğinde ödemenizi yaparak süreyi uzatabilirsiniz.

Maalesef yukarıda yer alan fiyatlandırma kampanyalı fiyattır. Hosting hizmetiniz başka bir firmada olsa bile herhangi bir indirim uygulanmayacaktır.

Tabiki, web sitenizin yönetim paneli kullanıcı dostudur ve dünyanın en çok sevilen yönetim paneline sahiptir (WordPress). Yine de sorun yaşarsanız destek talebi açmanızın ardından ekip arkadaşlarımız sizlere yardım etmek için bekliyor olacaktır.

iyzico yada PayTR kredi kartı entegrasyonu için öncelikle Tüzel yada Gerçek Kişi vergi mükellefi olmanız gerekmektedir. Başvuru esnasında teknik ekipte yer alan arkadaşlarımız sizlere yardım edecektir. Lütfen vergi levhası ve imza sürkileri gibi yasal evrakları hazır ediniz.

E-ticaret hizmeti kişiye / kuruma özel yapılan bir hizmet olduğu için maalesef ücret iadesi yapamıyoruz. Fakat, bizden satın aldığınız hosting hizmetinden memnun kalmamanız durumunda dilediğiniz an websitenizi başka bir firmaya taşıyabilirsiniz. Hosting paketi için iade sürecimiz 15 gün ile sınırlıdır. Konu hakkında detaylı bilgi için destek talebi açabilirsiniz.

Desteğe mi ihtiyacınız var?

E-ticaret sitesine sahip olabilmeniz için her şeyi biz hazırlıyoruz. Hala aklınıza takılan sorular varsa iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yüzlerce lokal işletmenin ve girişimcinin e-ticaret sitesi sahibi olmasına yardımcı olduk
Sadece 2020 yılında 2500'ün üstünde destek talebine saatler içerisinde cevap verdik
Müşterilerimizin isteklerine önem gösterdik ve e-ticarete yeni başlayan tüm girişimcilere e-ticaret deneyimlerini aktardık
Bir uzmandan destek alın