Hakkımızda

Vizyonumuz, Türkiye'deki WordPress site sahiplerine gerçek bir alt yapı deneyimi yaşatabilmek için optimize edilmiş yüksek performanslı WordPress hosting barındırma hizmeti sunmak.

WP.com.tr 2021 Ocak ayı itibarı ile yayın hayatına başladı ve o zamandan beri en büyük önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Hedefimiz, işletmelerini online ortama taşımak isteyen tüm işletme sahiplerine kolay, hızlı ve yüksek güvenlikli barında hizmeti sunabilmek.

Sadece bir web hosting firması olarak hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda Türkiye'nin en popüler WordPress destek hizmetini sunuyoruz. Her biri kendi alanında uzman destek ekibimiz ile websitenizin inşaasında 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Paket olarak satışa sunduğumuz tüm web barındırma çözümlerimiz hız ve güvenlik açısından yüksek performans sunar. Bu nedenle, bir web barındırma hizmeti aldığınızda yazılımsal sorunların dışında doğabilecek her türlü soruna kefiliz.

Ücretsiz website taşıma ve ücretsiz WordPress kurulum hizmeti veren başka bir firma bilmiyoruz. Bizden satın aldığınız web hosting paketiniz için farklı bir firmadan taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca WordPress ile yeni tanıştıysanız, teknik ekibimiz sizin için ücretsiz WordPress kurulumu yapabilir. Bunun için paket alımının ardından destek talebi oluşturmanız yeterli. Dakikalar içinde websiteniz hazırlanıp tarafınıza bilgi sunulur.


5 yıldız üzerinden 4.95 memnuniyet oranı ve toplam 1280 oylama

Son 1 yıl içinde 2500'ün üzerinde mutlu müşteri


İletişim Seçenekleri
E-Posta
destek@wp.com.tr
Telefon
0 850 304 04 60
Destek
Teknik Destek & Muhasebe
Sosyal Medya
Twitter
twitter.com/wpcomtr
Facebook
facebook.com/wpcomtr
Instagram
instagram.com/wpcomtr
Linkedin
linkedin.com/company/wpcomtr