Hakkımızda

Türkiye’nin WordPress Hosting Sağlayıcısı

hakkimizda

Vizyonumuz, Türkiye’deki WordPress site sahiplerine gerçek bir alt yapı deneyimi yaşatabilmek için optimize edilmiş yüksek performanslı WordPress hosting barındırma hizmeti sunmak.

WP.com.tr 2021 Ocak ayı itibarı ile yayın hayatına başladı ve o zamandan beri en büyük önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oldu. Hedefimiz, işletmelerini online ortama taşımak isteyen tüm işletme sahiplerine kolay, hızlı ve yüksek güvenlikli barındırma hizmeti sunabilmek.

Sadece bir web hosting firması olarak hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin en popüler WordPress destek hizmetini sunuyoruz. Her biri kendi alanında uzman destek ekibimiz ile websitenizin inşaasında 7 gün 24 saat yanınızdayız.

Paket olarak satışa sunduğumuz tüm web barındırma çözümlerimiz hız ve güvenlik açısından yüksek performans sunar. Bu nedenle, bir web barındırma hizmeti aldığınızda yazılımsal sorunların dışında doğabilecek her türlü soruna kefiliz.

Bizden satın aldığınız web hosting paketiniz için farklı bir firmadan taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Bizim dışımızda website taşıma ve ücretsiz WordPress kurulum hizmeti veren başka bir firma bilmiyoruz.