İade Şartları

Hizmetlerimiz hakkında iade süreçleri

Hizmet ve Ürünlerimiz için İade Detayları

WP.com.tr müşterileri satın aldığı hizmetlerden; WordPress hosting, web hosting ürünlerini satış tarihinden itibaren 15 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeksizin iade talebinde bulunabilir. Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan hosting paketleri için geçerlidir. E-ticaret kurulum hizmeti, alan adı, marka tescil, SSL sertifikası gibi ürünler, hizmetler ve yenileme ödemeleri maalesef iade kapsamının dışındadır.

Müşterinin iade talebi olması durumunda bu talebini destek paneli üzerinden destek bileti aracılığı ile WP.com.tr müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür.

WP.com.tr iadeyi havale, EFT, nakit veya kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade WP.com.tr’nin belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır. Web sitemizden bir hizmet / ürün satın almadan önce bu sözleşmedeki iade şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

İade politikamıza gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ediyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.